Zobacz co się u nas dzieje!

Dzień Języków Obcych

27 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Przedszkolaki aktywnie słuchały historyjek w j. hiszpańskim i j. angielskim. Śpiewały i tańczyły do piosenek „Bańkę łap”, „Shnoppi”, ‘Makarena” i „Chocolate”. Było dużo zabaw ruchowych, językowych, układaliśmy także puzzle z bohaterami piosenek. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „If you happy” w różnych jęykach.

Pasikoniki!

Dzisiaj mieliśmy nie lada Gości! Nasze Przedszkole odwiedziły pasikoniki z różnych zakątków świata. Podczas pokazu wybranych gatunków mogliśmy się dowiedzieć, gdzie żyją i jakie mają zwyczaje pasikoniki. Teraz już wiemy, że te niezwykłe owady grywają dla Nas letnie koncerty. Podczas pokazu mogliśmy je nie tylko podziwiać , ale także pogłaskać a nawet wziąć do rączek!… Czytaj więcej »Pasikoniki!

Sprzątanie Świata

Dnia 24.09.2019 r. przedszkolaki włączyły się do „Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata”. Coroczną akcję poprzedziła pogadanka w każdej z grup dotycząca ochrony środowiska wraz z ukazaniem skutków zaśmiecania naszej Ziemi. Dzieci zaopatrzone w rękawice ochronne i worki na śmieci wyruszyły do pobliskiego lasu. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem sprzątały znajomy teren często odwiedzany podczas spacerów. Zdobyte doświadczenia… Czytaj więcej »Sprzątanie Świata