mgr Dorota Zwolska-Golda

dyrektor, wychowawca grupy Niedźwiadki

Absolwentka zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną, organizacji i zarządzania w oświacie, oraz informatyki w szkole. Wieloletni nauczyciel w szkole
i przedszkolu. Współzałożyciel i dyrektor przedszkola, w tym roku także wychowawca grupy Zajączki.
Prywatnie mama dwójki dzieci.​

mgr Aneta Jaros

Jest pedagogiem z wykształceniem wyższym magisterskim.
Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – ukończyła studia na wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym na kierunkach fizyka z informatyką oraz komputeryzacja szkół i małych przedsiębiorstw. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego na Akademii Ignatianum w Krakowie.
W pracy z dziećmi priorytetem dla Niej jest zapewnienie im wszechstronnego  rozwoju oraz bezpieczeństwa.
Jest osobą otwartą i przyjazną, dzięki czemu nawiązuje szybki kontakt z dziećmi. Uwielbia spędzać czas
z rodziną i przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy oraz zwiedzać nowe, interesujące miejsca. Prywatnie jest mamą 3- letniej Lenki.

mgr Karolina Leksander

wychowawca grupy Sówki

Filolog, logopeda, nauczyciel edukacji przedszkolnej
i wczesnoszkolnej, nauczyciel języka polskiego. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Ignatianum
w Krakowie. Odbyła liczne praktyki w szkołach, przedszkolu, poradniach pedagogiczno – psychologicznych oraz gabinetach logopedycznych. Swoją wiedzę oraz umiejętności uzupełnia poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
Przez 3 lata prowadziła wolontariat logopedyczny z dziećmi
z zaburzeniami komunikacji językowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w żłobku i w przedszkolu. Liczne praktyki oraz zdobyte doświadczenie przekonały ją, jak ważne jest wspieranie
i stymulowanie rozwoju dziecka już od pierwszych miesięcy życia zwłaszcza w zakresie zdolności motorycznych, poznawczych
i językowych. Dlatego w pracy z dziećmi najważniejszy jest dla Niej wszechstronny rozwój, uśmiech i radość płynąca
z odkrywania świata. Prywatnie pasjonuje się tańcem, literaturą oraz dobrym kinem. Szczególnym zainteresowaniem  darzy poezję Młodej Polski. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, muzyki i Beskidów.

mgr Maria Jaworska

wychowawca grupy Liski

Z wykształcenia pedagog przedszkolny
i wczesnoszkolny. Absolwentka Akademii Ignatianum oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Swoje doświadczenie zawodowe sukcesywnie zdobywa od kilku lat między innymi podczas pracy w przedszkolu oraz prowadzenia zajęć na Wielickim Uniwersytecie Dziecięcym. Odbyła roczny staż z psychopedagogiki twórczości,
w czasie którego uczestniczyła w wielu szkoleniach
i treningach oraz współprowadziła zajęcia dla dzieci
w wieku przedszkolnym. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w różnorodnych szkoleniach.
W pracy z dziećmi najbardziej fascynacje ją ich ogromna ciekawość świata, umiejętność czerpania radości
z małych rzeczy, nieprzewidywalność odpowiedzi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i postępów jakie robią każdego dnia.

mgr Monika Łukaszek

wychowawca grupy Zajączki / j. angielski

Filolog ze specjalnością filologia angielska, pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z propedeutyką nauczania języka angielskiego. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku -Białej. Posiada 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi
i w nauczaniu j. angielskiego. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności językowe poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach, czytanie fachowej literatury oraz podróżach językowych.
W pracy z dziećmi najważniejsza jest prawidłowa wymowa
w j.angielskim, dobra motywacja oraz nauka poprzez zabawę budzącą uśmiech na twarzy.
Na co dzień jest mamą 10-letniego Pawełka. Interesuje się muzyką, filmem, literaturą anglojęzyczną oraz podróżowaniem.