nauczyciele

Nauczyciele

mgr Dorota Zwolska-Golda

dyrektor, wychowawca grupy Liski

Absolwentka zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną, organizacji i zarządzania w oświacie, oraz informatyki i technologii informacyjnej w szkole. Wieloletni nauczyciel w szkole i przedszkolu. Współzałożyciel i dyrektor przedszkola, w tym roku także wychowawca grupy Liski.
Prywatnie mama dwójki dzieci.

mgr Aneta Jaros

wychowawca grupy Zajączki


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – ukończyła studia na wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym na kierunkach fizyka z informatyką oraz komputeryzacja szkół i małych przedsiębiorstw. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego na Akademii Ignatianum w Krakowie.
W pracy z dziećmi priorytetem dla Niej jest zapewnienie im wszechstronnego  rozwoju oraz bezpieczeństwa.
Jest osobą otwartą i przyjazną, dzięki czemu nawiązuje szybki kontakt z dziećmi. Uwielbia spędzać czas
z rodziną i przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy oraz zwiedzać nowe, interesujące miejsca. Prywatnie jest mamą Lenki.

mgr Karolina Leksander-Król

wychowawca grupy Sówki​

Filolog, logopeda, nauczyciel edukacji przedszkolnej
i wczesnoszkolnej, nauczyciel języka polskiego. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Ignatianum
w Krakowie. Swoją wiedzę oraz umiejętności uzupełnia poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
Przez 3 lata prowadziła wolontariat logopedyczny z dziećmi
z zaburzeniami komunikacji językowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w żłobku i w przedszkolu. Liczne praktyki oraz zdobyte doświadczenie przekonały ją, jak ważne jest wspieranie
i stymulowanie rozwoju dziecka już od pierwszych miesięcy życia zwłaszcza w zakresie zdolności motorycznych, poznawczych
i językowych. Dlatego w pracy z dziećmi najważniejszy jest dla Niej wszechstronny rozwój, uśmiech i radość płynąca
z odkrywania świata. Prywatnie pasjonuje się tańcem, literaturą oraz dobrym kinem. Szczególnym zainteresowaniem  darzy poezję Młodej Polski. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, muzyki i Beskidów.

mgr Maria Jaworska

wychowawca grupy Niedźwiadki

Z wykształcenia pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Absolwentka Akademii Ignatianum oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe sukcesywnie zdobywa od kilku lat między innymi podczas pracy w przedszkolu oraz prowadzenia zajęć na Wielickim Uniwersytecie Dziecięcym. Odbyła roczny staż z psychopedagogiki twórczości, w czasie którego uczestniczyła w wielu szkoleniach i treningach oraz współprowadziła zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w różnorodnych szkoleniach. W pracy z dziećmi najbardziej fascynacje ją ich ogromna ciekawość świata, umiejętność czerpania radości z małych rzeczy, nieprzewidywalność odpowiedzi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i postępów jakie robią każdego dnia.